5 דברים לא שגרתיים שכדאי לארוז לחופשה זוגית

חופשה בשניים היא תמיד משמחת. היא הזדמנות להתנתק מהשגרה ולהתחבר לכמה ימים לטבע, לשלווה או לפינוק. אנחנו יוצאים מהבית, נרגשים ומאושרים, נכנסים למכונית ונוסעים יחד לכמה ימים שכולם התנתקות, זמן איכות, רומנטיקה. מה כדאי לקחת איתנו לחופשה הזוגית המושלמת שלנו? אלו הם הדברים שלא כדאי לכם לשכוח בבית.

דיסקים עם מוזיקה שאתם אוהבים

כל חופשה זוגית אוצרת בתוכה רגעים שהם רק שלכם. נסיעה ארוכה ביחד אל מלון בוטיק בצפון או אל הבקתה במדבר, פיקניק על המרפסת או בחצר, ערבים קרירים מול שקיעה רומנטית. מוזיקה היא התוספת המושלמת לכל רגע רומנטי כזה. קחו אתכם דיסקים או שימרו על הטלפון הנייד את השירים שאתם הכי אוהבים, שתמיד מזכירים לכם את הביחד שלכם.

שמיכה מפנקת ורכה

למרות שבכל מלון תחכה לכם שמיכה זוגית ובמלונות בוטיק תהיה זו שמיכה נעימה ומפנקת, כדאי לקחת אתכם במכונית שמיכה נעימה משלכם. את השמיכה תוכלו לפרוס על הדשא מול הכנרת ולצפות בזריחה או בשקיעה, להתכרבל בה מול צלילי הנחל שזורם ברגע רומנטי בתוך הטבע או פשוט להתחבק חזק במרפסת רגע לפני שהשמש יורדת. את השמיכה תשמרו במכונית לרגעים שבהם אתם עומדים מול נוף שעושה לכם קר בגוף אבל חם בלב.

שוקולד והפתעות

חופשה זוגית היא חופשה שאוכלים בה והרבה. זה הזמן לזנוח את הדיאטה ולתת לעצמכם להתפנק עד הסוף. ואם כבר פינוק, אין דבר כיפי יותר מלפתוח את התיק במהלך החופשה ולהפתיע את בן הזוג בהפתעה טעימה ששניכם אוהבים – מחטיף שוקולד ועד עוגיות שתאפו בעצמכם. קנו זה לזה את הממתקים, השוקולד או בקבוק היין האהוב ותהפכו כל רגע רומנטי לרגע שהוא גם מתוק וטעים. תוכלו למצוא היום גם סלסלות פיקניק מגרות, עמוסות בהפתעות ובמטעמים, שכיף לרכוש ולקחת אתכם לכל טיול או חופשה זוגית.

שמלת ערב ובגדים מחויטים

בכל יום שגרתי אנחנו מורידים את בגדי העבודה היומיומיים ולובשים פיג'מה או בגד נוח ונינוח בבית, אבל דווקא בחופשה זוגית כיף לצאת לדייט אלגנטי ואינטימי ולהפתיע. כדאי להביא אתכם את הבגדים הכי יפים שבארון ולקבוע ארוחה זוגית או דייט אחר במקום שווה. ההשקעה בלבוש תביא אתה התרגשות ואף תחושה של דייט ראשון, משהו שאתם לא עושים בכל יום. זה בדיוק הזמן להראות זה לזו שאתם עדיין משקיעים בכל דייט ובכל מפגש.

מצלמה איכותית

את החופשה הזוגית שלכם תתעדו בוודאי, כך אנחנו עושים היום באמצעות הטלפון הנייד ומשגרים את התמונות לכל רחבי הרשת. אם אין לכם מצלמה טובה בטלפון הנייד או אתם מעדיפים לצלם תמונות איכותיות במצלמה שווה, שימו אותה בתיק. חופשה זוגית שהיא רק של שניכם זה משהו שחייבים לתעד, לא רק בשביל העולם כולו, אלא בשבילכם – כדי שתקבלו טעם של עוד בכל פעם שתסתכלו על התמונות, טעם טוב שיעשה לכם חשק לעוד חופשה זוגית שהיא רק שלכם.

סיימתם לארוז? מעולה, צאו לדרך! אנו באחוזת יסמין מחכים לכם עם חופשה מפנקת וחיוך!