4 מקומות בצפון שלא תרצו לפספס אם אתם חובבי יין

חופשה בצימרים או מלונות בוטיק בצפון מתחברת לנו מיד ליין טוב.

אין כמו כוס יין אדום מהגליל בסוף יום טיול ארוך, על המרפסת מול הנוף, כשאתם נמצאים בחופשה. 4 מקומות לחובבי יין מושבעים

כרמים בגולןהגליל העליון הוא אחד מאזורי היין של ישראל. כרמים מוריקים מכסים את המדרונות והגפן זוכה לתנאים אולטימטיביים – מגשם וכפור בחורף ועד לשעות השמש הארוכות של האביב והקיץ.

חובבי יין שמגיעים לצפון זוכים להנות משפע של אפשרויות לטעימה, לטיול ולסיור ביקבים. סדנאות יין מתקיימות במספר מקומות לאורך השנה ונופי הכרמים חשופים מדי עונה ומציירים תמונה מדויקת של התהליך.

בחרנו עבורכם 4 מקומות בצפון שלא תרצו להחמיץ בחופשה צפונית אם אתם חובבי יין.

יקב אדיר

יקב אדיר נמצא בפארק תעשיות דלתון שצופה על נופי הגליל העליון, אך גפניו מגיעים מכרם בן זמרה. מרכז המבקרים משלב בין שני תענוגות אמיתיים: יקר וגבינות.

לצד היקב המשפחתי שמייצר כבר לא מעט שנים קולקציות יין ישראלי משובח, מפעילה המשפחה גם מחלבה שמייצרת גבינות עזים משובחות. במקום מתקיימות סדנאות יין וגבינות בהזמנה מראש, סיורים בכרמים וביקב שכוללים הסבר על עולם היין ואפשר לארגן גם ימי כיף מיוחדים.

מרכז המבקרים – א.ת דלתון. טלפון: 04-6991039

יקב רימון

אם כבר ביקרתם באינספור יקבים וטעמתם יין ישראלי מגפן מקומית על אותה מרפסת מול הנוף בצימרים או מלונות בוטיק בצפון הגיע הזמן להכיר משהו קצת אחר. יקב רימון כשמו כן הוא, הוא מתמקד ביין העשוי מרימונים.

היקב שנמצא באזור תעשיה דלתון מבוסס על מטעיה של משפחת נחמיאס. אבי המשפחה פיתח זן רימונים חדש ומיוחד שמכיל רמות סוכר זהות לענבי יין. מהפיתוח הזה נולד היקב שבו אפשר לסייר, לטעום ולהכיר מקרוב את קסם הרימון. בנוסף, מתקיימות ביקב סדנאות שוקולד ואין מפנק יותר מהשילוב בין יין טוב ושוקולד איכותי.

מרכז המבקרים – א.ת דלתון טלפון 04-6822325

יקבי רמת הגולן

סוסי פרא שדוהרים במישורים, הרבה ירוק בעיניים וחרמון אחד שנשקף ממרחוק, יקבי רמת הגולן מתבססים על נוף הפרא של הרמה ועל הכרמים המפוזרים בצפון רמת הגולן, אזור שמעניק את התנאים האופטימליים לגידולם.

מרכז המבקרים הגדול של יקבי רמת הגולן, הנקרא גם "ארץ היין" מספק שפע של פעילויות לצד הסיור השגרתי ביקב. מסיורי ג'יפים באזור הכרמים דרך אירועים מיוחדים המתעדכנים מדי חודש, מארוחות חגיגיות ועד סדנאות מרתקות – זה המקום להנות בו מחוויה אמיתית של יין.

א.ת קצרין. טלפון: 04-6968435

יקב דלתון

יקב משפחתי של משפחת הרוני הממוקם באזור תעשיה דלתון וכרמיו נמצאים בהרי הגליל העליון. היקב חגג לפני כשנה 20 שנים להיווסדו והוא מייצב קולקציות יינות המבוססים על הטרוואר – שילוב בין סוגי ענבים שונים שיוצרים לא פחות מקסם.

ממרכז המבקרים של היקב יוצאים סיורים בליווי מקצועי ומתקיימות טעימות. בנוסף, ניתן לברר על אירועים מיוחדים המתקיימים ביקב, בתיאום מראש.

א.ת דלתון. טלפון : 04-9527101

יקבים מרתקים, נופים נהדרים ומלונות בוטיק בצפון יוצרים נוסחה מנצחת לחופשה מלאה בתוכן ובהרבה טעם טוב.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהנות מאירוח במלון בוטיק בראש פינה – הסמוכה לכל האטרקציות שציינו כאן: