חופי הכנרת היפים שאתם חייבים להכיר הקיץ

שקיעה בכנרתמבחינתנו, אין קיץ בלי טבילה בכנרת וכמה שיותר, כך יותר טוב. יש כמה חופים מסביב לכנרת שמרעידים את נימי הלב. הנוף, הפסטורליה, השקט או פשוט הכנרת, שלא צריכה עזרה בליצור קסם.

חמישה חופי כנרת שאתם חייבים להכיר אם אתם מגיעים לחופשה בצימר או מלון בוטיק בצפון.

חוף חוקוק – צפון מערב הכנרת

חוף חוקוק צפון הוא רצועת חוף שאורכה 550 מטרים. זהו חוף המוכר גם כחוף המשפחות או החוף הירוק. הסיבה לכך כפולה.

מצד אחד שדרת העצים והמדשאות שיורדות אל הכנרת מספקות את החיבור בין הירוק לכחול ואת הנוף היפיפה והרגוע. מצד שני, ההגדרה של מנהלי החוף – אין רעש, אין לכלוך, אין הבערת אש למנגל. מסיבה זו מעדיפות את החוף הזה משפחות שמוותרות על מלון בוטיק בצפון ורוצות לישון על החוף או פשוט לבלות יום של כיף במקום שקט קרוב למים.

חוף כורסי – מזרח הכנרת

שלושה חופים המחוברים זה לזה במזרח הכנרת יוצרים מתחם שכולם מכירים בתור חוף כורסי. אל כורסי, הקרוי על שם כנסייה ביזנטית שממוקמת לא רחוק מהמים, מצטרפים חוף חלוקים וחוף לבנון ויוצרים פס חוף יפיפה.

אין כמו לעצור בכורסי לפני השקיעה ולצפות בה מכיוון מזרח, לטבול במים החמימים ולהנות מצל העצים וחלוקי הנחל. בחוף יש קמפינג למי שמוותר על מלון בוטיק בצפון ומעדיף לינת שטח, מדשאות, מזנון וגישה לנכים.

חוף צאלון – מזרח הכנרת

במרחק נסיעה קצר מחוף כורסי נמצא חוף צאלון, שנחשב לחוף הגדול ביותר. זהו חוף שקט למרות גודלו והוא משמש לא מעט להופעות ולאירועים מיוחדים על חוף הכנרת. החוף מעוטר בעצים גבוהים שנוסכים צל על המשתזפים, שמשיות צבעוניות ומקומות ישיבה נוחים.

בשעות השקיעה הוא קסום במיוחד ולכן אם אתם מחפשים נקודה רומנטית לצפות בה על השמש היורדת ולטבול את הרגליים במי הכנרת, זוהי הנקודה שאנחנו ממליצים עליה.

חוף נוף גינוסר

בסמוך למלון נוף גינוסר, בצל עצי התמרים הגבוהים שמעטרים את הכניסות לקיבוץ הותיק, נמצא חוף נוף גינוסר. זהו חוף קטן ואינטימי שמשמש את אורחי המלון לצד מבקרים מבחוץ.

הוא נחשב לאחד החופים היפים ביותר במערב הכנרת, עם מדשאות סמוכות שאפשר לשבת בהן תחת הצל, שמשיות וגישה נוחה למים. הוא מתאים מאד למשפחות בגלל השקט שלו והנגישות למים. החנייה נמצאת ממש בסמוך לחוף והשביל אל המים מוביל דרך המדשאות המוצלות.

חוף עין גב

בין נמל עין גב העתיק ששופץ ומציע מסעדה, גלידה ונוף יפיפה של הכנרת ובין אולם המופעים של עין גב, משתרעת רצועת חוף מבודדת ושקטה. למרות שהחוף סובל לעיתים קרובות מלכלוך יתר בעקבות מטיילים ונופשים שמגיעים למקום, הוא עדיין נחשב לאחד היפים בכנרת.

החוף פתוח לא רק לאורחי עין גב אלא גם לקהל הרחב ואפשר לשלב את הביקור בו עם ארוחת ערב במסעדת הדגים הותיקה, שנחשבת לאחת המסעדות הטובות ביותר בצד הזה של הכנרת.

אחוזת יסמין נמצאת בראש פינה, במרחק נסיעה קצר מחופי הכנרת. צרו איתנו קשר ונשמח לארח אתכם ולהמליץ על עוד נקודות שאתם חייבים להכיר בגליל ובכנרת!