חופשה משפחתית עם ילדים – גם במלון בוטיק

חופשה משפחתיתחופשה משפחתית עם הילדים לא חייבת להיות פחות מפנקת מחופשה זוגית ורומנטית. היום אפשר להנות עם הילדים גם בצימר או מלון בוטיק מפנק.

כשהחופש הגדול מגיע, מגיעים איתו ניחוחות החופשה. כולנו, כולל הילדים, צריכים חופשה קיצית. כזו שתחבר אותנו אל המשפחה בחזרה, תרחיק אותנו מהשגרה הסוחפת ותאפשר לנו לבלות זמן איכות עם הילדים ועם עצמנו.

באחוזת יסמין, מלון בוטיק בראש פינה שמארח מדי חודש משפות וזוגות כאחד, חשבנו על כל הדברים הקטנים שהופכים חופשה במלון בוטיק למפנקת כל כך, אבל לא שכחנו את הקטנטנים שמגיעים אתכם לחופשה.

טיפולי ספא מפנקים להורים, בריכת שחייה לילדים

מצד אחד בריכת שחייה, מדשאות וחדרים נוחים במתחם משפחתי מוגן ופרטי. מצד שני מתחם שמאפשר הזמנת טיפולי ספא מפנקים. שני הדברים האלו מספקים לכם שעות של בילוי עם הילדים לצד זמן לעצמכם.

אפשר להתחיל את הבוקר בארוחה משפחתית על הדשא, להמשיך כשאחד ההורים נשאר עם הילדים שמשחקים בחוץ בשמש החמימה והורה שני נהנה מטיפול ספא מפנק. אחר כך מתחלפים וההורה השני תופס את המקום על מיטת הטיפולים. כך, נותרים רגעים משפחתיים ורגעים פרטיים זה לצד זה ואפשר להנות מחופשה באמת מפנקת, לצד בילוי עם הילדים.

בחירת המלון הנכון היא המפתח

אפשר לבחור צימר סטנדרטי שבו תצטרכו לעבוד כדי למצוא רגעים משלכם. אפשר לבחור מלון בוטיק בראש פינה שקרוב לכל האטרקציות ושבתוכו אפשר למצוא מספיק זמן ומקום לעצמכם, אפילו כשאתם מבלים עם הילדים.

כדאי לבחור במלון שיש בו מדשאה רחבה או פינות ישיבה, בריכת שחייה שמתאימה לשימוש הילדים וגם פינות פינוק בשבילכם – מג'קוזי ועד הספא.

חלל משפחתי ביחידות האירוח הוא חשוב וכך גם ההפרדה בין חדר ההורים ובין חדר הילדים. כך, הורה אחד יכול להישאר עם הילדים בחלל המשפחתי בזמן שההורה השני תופס תנומה נהדרת של אחר צהריים או לוקח לעצמו כמה שעות במיטה, עם מיזוג אוויר, ספר טוב או סרט שהוא אוהב.

מבנה נוח של יחידת אירוח משפיע על הדרך שבה נחווה חופשה עם ילדים בארץ במלון בוטיק, במיוחד אם אתם נופשים יחד כל המשפחה המורחבת.

מקום פרטי ואינטימי לתפוס בו שלווה

מלון בוטיק מאפשר לכם להנות מתחושה אינטימית ופרטית. את האירוח הקיבוצי העמוס או מתחם הקמפינג מחליפה תחושה אמיתית של פינוק ושלווה. מארוחות משפחתיות על הדשא מול הנוף ועד לשעות האלו שבהן הילדים כבר ישנים ואתם יכולים להנות מזמן שקט אמיתי. לא תמיד ניתן להגיע לפנטזיה הזו כשמתארחים בצימר רגיל או באירוח קיבוצי.

אז מה הסוד? לבחור במלון שבאמת נותן לכם הזדמנות לשלב בין רגעים נהדרים עם הילדים ובין זמן אישי שלכם, יחד עם בן הזוג או פשוט לבד. ביחרו מקום שקרוב לאטרקציות רבות, למסלולי טיול וגם למסעדות טובות, בתי קפה ופינות נוף. מקום כמו ראש פינה.

אנחנו מחכים לכם באחוזת יסמין עם כל מה שצריך לחופשה עם הילדים ולרגעים שהם לגמרי שלכם!