מה בסוויטות ובחצר

בריכה

במרחק פסיעה מהסוויטה, עם נוף מרהיב לכנרת ועמק החולה- הבריכה של אחוזת יסמין היא חלק מרכזי בייחוד וההנאה של האחוזה. הבריכה מטופלת ברובה במלחים ולא בכלור, כך שאין בה ריחות או צריבה. הבריכה פועלת בעונת הקיץ ומחוממת רק בעונות המעבר לפי תנאי מזג האויר ,ומהווה מקור הנאה לגדולים וקטנים כאחד.
הבריכה באורך של 5×10 מטר ו-1.60 עומק, מגודרת כל ימות השנה כדי לשמור על בטיחות הילדים.

בריכה

assortment-type-image

סאונה ג'קוזי

כמלון בוטיק שמקפיד על חוויה מדויקת שמורכבת מכל הפרטים הקטנים ידענו – חווית הספא שאנחנו מעניקים לאורחינו לא תהיה שלמה בלי סאונה וג'קוזי. לכן, לרשות אורחינו עומדים סאונה וג'קוזי רחבי ידיים, מעוצבים ומתוכננים בקפידה ופונים לנוף גלילי פתוח. הסאונה עשויה מבנה בוץ ייחודי המעוטר בקרמיקה ופסיפס, וכוללת חלונות הפונים לנוף ולאחוזה. הג'קוזי איכותי, רחב ידיים והזרמים בו חזקים במידה ונעימים.

סאונה ג'קוזי

assortment-type-image

פינת גרילר

לרשותכם גרילר גז איכותי ללא צורך בפחמים.

פינת גרילר

assortment-type-image

ארוחת בוקר

טרייה אותה מכינים במקום. לחמי מחמצת טריים, מטבלים, שמן זית איכותי, ירקות טריים, חביתות לפי בקשתכם, שקשוקה ופנקייקים, קפה איכותי ותה מצמחים שנקטפו בגינה – ארוחת בוקר של אחוזת יסמין היא ארוחה מהסוג שאוכלים רק בחופשות מיוחדות ומשאירה אותך שבע ומסופק עד שעות היום המאוחרות אנו ערוכים גם לתפריט מיוחד לצמחונים, טבעונים ורגישים לגלוטן בהזמנה מראש.

ארוחת בוקר

assortment-type-image

טיפולי ספא לאיזון הגוף והנפש