איך מארגנים חופשה משפחתית לכל המשפחה – במקום אחד

חופשה משפחתיתיש חופשה משפחתית קטנה ואינטימית, בה אנחנו לוקחים את הילדים ואת בן או בת הזוג איתנו, אורזים כמה תיקים ויוצאים לבילוי שהוא לגמרי של התא המשפחתי המצומצם. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שמתאגדות יחד כדי לצאת לחופשה.

לצד התא המשפחתי הקטן, יוצאים אל החופשה האחים והדודים, בני הדודים, סבא וסבתא או החברים הכי טובים שהם כמו משפחה. ארגון של חופשה בקנה מידה רחב כזה דורש קצת יותר זמן וקשב.

אז איך מארגנים חופשה משפחתית מורחבת במקום אחד? אנחנו מציעים נופש בראש פינה שמספק פתרון אמיתי ויוצר חוויה משפחתית במקום אחד. בחרנו לשתף אתכם בכמה עצות לפני החופשה:

  • ביחרו מקום לינה גדול שמספק מענה לכולם:

בין אם אתם יוצאים לחופשה באילת או נופש בראש פינה, חשוב שתמצאו פינה נוחה שתוכל לארח את כל האנשים שמגיעים. היום אפשר למצוא מלונות בוטיק בצפון, וילות אירוח או מתחמי אירוח שמציעים אירוח משפחתי, המשלב בין לינה ביחידות נפרדות ובין מתחמים משותפים שבהם אפשר להיפגש, לאכול יחד ולהנות זה מחברת זה.

  • צרו לעצמכם תוכנית לחופשה:

אחת הבעיות שמתעוררות כשמארגנים חופשה למשפחה המורחבת היא היעדר תוכנית מוגדרת. אתם מגיעים לחופשה, מניחים את התיקים ושואלים את עצמכם – אז מה עכשיו. מתוך כך מתעוררים הרבה רגעי שיעמום של הילדים.

אם אתם לנים במקום אחד, תוכלו לחשוב על פעילויות לערוך בתוך המתחם. שחייה בבריכה למשך שעה קלה, טיפולי ספא משותפים בהזמנה מראש, ארוחות ערב על האש או פעילות מיוחדת כמו ארוחה של שף פרטי, סדנה או פעילות מוזמנת אחרת.

  • שלבו בין פרטי למשפחתי:

חופשה היא לא רק הזדמנות לבלות עם הדודים, הסבתא והאח הקטן, אלא גם להנות מזמן איכות עם בן או בת הזוג, עם הילדים ועם עצמכם. לצד הפעילויות המשותפות לכולם, חשוב ליצור מרווחי זמן שבהם יש רגע מנוחה לעצמכם.

זמן שבו אתם יכולים לקרוא ספר, לדבר עם בת הזוג על כוס יין צוננת או לבלות אחד על אחד עם הילד. במסגרת נופש בראש פינה אצלנו, תוכלו לחלק את זמנכם בין המתחם הציבורי לפרטי ובכך ליצור גם רגעים שהם אינטימיים ופרטיים.

  • נצלו את המקום לארוחות משפחתיות:

חדר אוכל גדול ומרווח או חצר גדולה שאפשר לשבת בה עד השעות הקטנות של הלילה מספקת הזדמנות לארוחות משפחתיות, שבהן קורים כל הרגעים המרגשים והמחברים. במקום לצאת למסעדות ולשלם סכומים גבוהים בנוסף לסכומי הלינה, תוכלו להכין בעצמכם ארוחות משפחתיות ולהנות ממתחם פרטי שאינו תוחם אתכם בזמן ומאפשר לכם להכין ארוחות במקום. כדי לעשות זאת תצטרכו להתארגן מראש ולהגיע מצוידים במצרכי מזון ובכל מה שצריך כדי להכין ארוחה משפחתית.

ארגון של חופשה עם המשפחה המורחבת מעלה לא מעט שאלות ואתגרים, אבל תכנון נכון מראש ובחירה מדויקת של מקום יכולים לפתור את רובם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו ולבלות נופש בראש פינה עם כל המשפחה במקום אחד – ומיוחד!