בחנו את עצמכם – האם אתם אנשי חופשה של קיץ או של חורף?

ישנם אנשים של שמש, ים, גלידה ואבטיח קר וישנם אחרים, כאלה שריח של גשם ראשון ממלא אותם בהתרגשות ורק מחכים לצלול תחת שמיכת פוך, לבד או עם בן הזוג ולהקשיב לסערה שבחוץ. איזה אנשים אתם? של קיץ או של חורף? וחופשה? איזה סוג חופשה תעדיפו?

אחוזת יסמין מלון בוטיק בצפון

אנשי חופשת הקיץ

אתם הראשונים שמגיעים לים ממש כשעונת הרחצה נפתחת? מחכים לטבילה בבריכה קרירה, לפירות חתוכים של קיץ, לימים המתארכים והלילות שאמנם קצת לחים, אבל מאפשרים לטייל עד שעות מאוחרות בטבע או ברחובות העיר?
אתם, כנראה, מתחברים באופן טבעי לחופשה קיצית. חופשה של בטן גב מול הבריכה עם מוזיקה קלילה באזניות או של טיולים ארוכים בטבע שמסתיימים בישיבה עם בירה קרה במרפסת.

ומה עושים בעונה הקרה? כשהטמפרטורות צונחות ואיתן לפעמים גם מצב הרוח? תמשיכו לקרוא.

אנשי הקמין והפוך

עצמו עיניים ודמיינו: ריח של גשם טהור באוויר, שמיכת פוך רכה, קמין בוער, ספר טוב או סרט רומנטי. אין מקום אחר להיות בו. אין רגשות אשם. איך הרגשתם? אם נמלאתם רוגע ועקצוצים נעימים של ציפייה – אתם אנשים של חופשת חורף.

גם אתם, שמחשיבים עצמכם כאנשים של קיץ, עשויים לגלות שאתם דווקא אנשי חופשה של חורף.
יש משהו בחופשה חורפית שממוסס התנגדויות גם אצל אנשי הים המובהקים. הטבע יפה יותר תחת תאורת החורף הרכה והמסתורית, מקומות הומים בדרך כלל מקבלים פתאום אופי רומנטי, שמש שזורחת אחרי ימים של גשם מעודדת טיולים קצרים בטבע הירוק אבל יותר מהכל – חופשה חורפית היא מנוחה ורגיעה מושלמת.

מלון בוטיק אחוזת יסמין

איפה מבלים חופשה חורפית מושלמת?

"אחוזת יסמין" הוא מלון בוטיק שרגע אחרי שתכנסו, לא תרצו לעזוב אותו. 

המלון צופה לנוף גלילי עוצר נשימה בו הכנרת ועמק החולה הם הכוכבים המרכזיים. הוא עוצב תוך מחשבה על כל פרט, מפנק ביד רחבה ומקפיד על הפרדה בין זוגות ובין משפחות וילדים, כך שכל אחד ימצא בו בדיוק את מה שחלם עליו.

בלובי ניצב קמין מרשים, במיוחד לימי החורף הקרים והמקום מציע טיפולי ספא מטעיני מצברים וסאונה וג'קוזי מושקעים.
ארוחת הבוקר עשירה, טרייה, מגוונת וטעימה, ארוחת בוקר של חופשה.

לכל אחת מחמש הסוויטות במקום ייחוד משלה. באחת ג'קוזי פרטי ענק הניצב במרפסת מול הנוף, השנייה צופה לבריכה ומאובזרת בכל הטוב שמלון בוטיק יכול להציע.

נכון שאמרנו שאין סיבה לעזוב את האחוזה, אבל הקרבה לכמה מהמקומות היפים ביותר בצפון בעונה הקרה, כמו אגמון החולה המפורסם שבחורף הוא יפה מתמיד, עשוי לגרום לכם לרצות להתעטף ולצאת לטיול קצר.

אנחנו מקפידים על השילוב העדין כל כך בין המרכיבים, זה שהופך כמה ימים שוברי שגרה לחופשה שלא מפסיקים להתגעגע אליה. תשאלו את מי שכבר ביקר כאן.

שם וטלפון הם צעד ראשון בדרך לחופשה חורפית מושלמת!