טיפולי הספא שיעזרו לעבור את עונת המעבר בשלום

למרות שדצמבר כבר כאן ובכל רחבי אירופה השלג מכסה את הרחובות, אצלנו זו עדיין עונת מעבר שאיתה מגיעות גם מחלות רבות כמו צינון, שפעת ודלקות גרון. טיפולי ספא יכולים לעזור להתגבר על עונת המעבר. איך בדיוק?

למרות שאין יותר מדי גשם והשלג מבקר רק במקומות מאד מסוימים, את מחלות עונת המעבר אנחנו מרגישים ובגדול. צינון, נזלת, דלקות גרון ושפעת מלווים אותנו גם בחודשי המעבר. טיפולי ספא כמו אלו שתוכלו להזמין באחוזה שלנו, יכולים להשפיע על איך שנרגיש בעונה הזו. זוהי בדיוק העונה להזמין חופשה בצימרים או מלונות ספא בצפון ולתת לגוף לנוח ולהתחדש.

עיסוי – הדרך להזרים אנרגיה חדשה לגוף

אחת הסיבות שאנחנו מרגישים את מחלות המעבר, היא עייפות, תשישות וחולשה של הגוף, מכל מיני סיבות. המערכת החיסונית נחלשת בעקבות אורח חיים מודרני ואינטנסיבי שאנחנו מנהלים ולכן אנחנו חשופים יותר למחלות.

עיסוי הוא דרך מצוינת להזרים אנרגיה חדשה לגוף. עיסוי תאילנדי למשל יכול להגביר את זרימת הדם בגוף באופן משמעותי ולחזק אותו. עיסוי שבדי שעושה שימוש בשמנים חמים פותח גם את דרכי הנשימה.

עיסוי אירוודי משפיע באופן ישיר על דרכי הנשימה ובאמצעות עיסוי לקרקפת אנחנו יכולים להרגיע כאבי ראש ולהזרים דם לראש, דבר שמקל על בעיות כמו מיגרנות וכאב בסינוסים.

אבנים חמות – לחמם את הגוף ולהבריא אותו

אחד הטיפולים הכי יעילים נגד מחלות כמו צינון ושפעת הוא עיסוי עם אבנים חמות. במהלך הטיפול מניח המטפל אבנים חמות שחוממו במים או מעל נר חם.

האבנים סופחות אנרגיות שליליות מהגוף ומשחררות כאבי שרירים, כאבי ראש ושאר תופעות שיכולות ללוות את מחלות עונת המעבר. הן עוזרות בהגברת זרימת הדם לגוף ובהקלה על השרירים.

רפלקסולוגיה – כל נקודה משפיעה על אחרת

הרפלקסולוגיה עוסקת בכף הרגל, אבל בעצם משפיעה על כל הגוף. במהלך הטיפול לוחץ המטפל על נקודות מסוימות בכף הרגל, כשכל נקודה בעצם מקושרת לאיבר אחר בגוף. כך הוא יכול להשפיע על התחושה באותו איבר, לשפר את זרימת הדם ולהקל על תופעות שונות, ביניהן תופעות הקשורות למחלות של עונת המעבר.

רפלקסולוגיה היא טיפול שבדרך כלל דורש מספר מפגשים, אבל גם במפגש אחד מפנק בצימר או במלון אפשר בהחלט להגיע לתוצאות ולהרגיש הרבה יותר טוב. כשאתם מזמינים חופשה במלונות ספא בצפון כדאי להזמין גם טיפול רפלקסולוגיה אחד לצד העיסוי, השילוב בין השניים יכול לגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב.

אנחנו באחוזת יסמין רוצים שתרגישו טוב בכל ימות השנה ולכן מספקים לכם גישה למטפלים הכי טובים בצפון. מתוך שלל מלונות ספא בצפון אנחנו מציעים לכם חווית בוטיק מיוחדת במינה, עם טיפולים בסביבה שקטה, רגועה ופרטית.

 

זה בדיוק הזמן להזמין חופשה ולתת לגוף את כל הכלים לעבור את עונת המעבר בשלום.