סודות של מקומיים – טיפים לחופשת חורף בצפון

החורף כבר בעיצומו והגשמים כבר שוטפים את הנחלים, השדות וההרים בצפון הארץ. למרות שזה נשמע כמו מזג אוויר מושלם להתכנסות בבית, אין כמו חופשה חורפית דווקא בצפון. הנוף הירוק, הנחלים השוצפים, השמש שמבליחה מפעם לפעם ומאפשרת לצאת ולראות את כל הנופים היפים האלו – כל אלו מזמינים לבוא, לחוות ובעיקר להירגע. זה מקום שמוכיח עד כמה תיירות חורף בישראל יכולה באמת לעבוד.

יש כאלו שכל הזמן נמצאים במוד של תיירים בחורף, הגליליים, תושבי רמת הגולן, תושבי העמק וההר והם מכירים את כל המקומות שבהם הכי כיף להיסחף לתוך הנוף.

הנה לכם כמה סודות של מקומיים בכל הקשור לתכנון חופשת חורף בצפון

סעו לאורך הכביש בין גונן וגדות:

כביש גונן גדות הוא אחד הכבישים הכי יפים בצפון, אבל לא חייבים לדבוק בנקודה אחת מסוימת על הכביש. המקומיים יודעים שלאורך הכביש יש שפע של פינות נוף משגעות, חלקן פונות לכיוון הגולן ואחרות פונות לנהר הירדן ולנחלים הזורמים אליו.

תמצאו לאורך הכביש שפע של נקודות עצירה מול השדות הירוקים, מול בריכות דגים ונחלים ומול ציפורים נודדות שיחוגו מעל ביום של שמש. אם אתם מחפשים תיירות חורף בישראל שהיא באמת אותנטית ומיוחדת, זה המקום לחפש אותה – ואפילו החרמון מציץ לפעמים כשמגיעים לנקודה הכי צפון-מזרחית בכביש.

שוקו חם שותים בשוקולטה:

אחד המקומות הכי חמודים לשתות בהם שוקו חם הוא שוקולטה – בית קפה ותיק שנמצא בראש פינה. בית הקפה המוכר והאהוב הוא הרבה יותר מעוד בית קפה, הוא מקום שבו שוקולד איכותי ומה שמסביבו מתערבבים יחד עם אמנות ותרבות.

אפשר לשבת בין קירות האבן, להתרשם מתערוכות האומנות הנאיבית שמוצגות במקום וללגום שוקו חם ואמיתי. אין רומנטי מזה, אין חורפי מזה.

התצפית הכי שווה על החרמון:

את התצפית הכי טובה על החרמון תמצאו כשתעלו מצומת כוח מעלה אל הרי נפתלי. הדרך היפה בין ההרים חושפת מראה מדהים של הרי הגולן השכנים, שמציצים מכיוון מזרח, החרמון – בימים מושלגים וקרים – ניצב שם כמו פנינה לבנה על הכתר ומציע נוף מושלם.

עוד נקודה מעולה לצפות בה על החרמון המושלג היא יער בירייה, שבעצמו מתכסה שלג במהלך ימות החורף הצוננים.

עיסוי משולב מונע מחלות חורף:

אומרים שחופשת ספא היא המרפא הכי טוב לתופעות הלוואי שמגיעות עם החורף. בין שלל טיפולי הספא המוכרים אנחנו ממליצים באופן מיוחד על עיסוי משולב, שכולל שימוש בשמנים חמים לצד עיסוי נעים שמחזיר את האנרגיות לגוף.

העיסוי מגביר את זרימת הדם לגוף, משחרר אנרגיות קשות ומפנה מקום לאנרגיה חדשה – זו הזדמנות מעולה להקל על תופעות ההצטננות, ההתקררות ושאר מחלות החורף ולהכניס את הגוף למוד של הירגעות והירפאות. כדאי למצוא חופשת ספא במלון מפנק, שמציע גם טיפול משולב.

אנו באחוזת יסמין נשמח לשתף אתכם בסודות נוספים של המקומיים! מוזמנים לחוות תיירות חורף אמיתית בישראל שמתחילה באחוזה קסומה בגליל!