איך לשלב זמן איכות רומנטי בחופשה משפחתית?

חופשה משפחתית היא גם הזדמנות לזמן איכות עם בן או בת הזוג. אלו ימים נדירים שבהם אנחנו לוקחים פסק זמן מהעבודה ומהמטלות ומתנתקים, אך לעיתים קרובות אנחנו נאלצים לשלב בין זמן איכות רומנטי ובין בילוי משפחתי מורחב

בשנים האחרונות אנחנו פוגשים משפחות שמנצלות את הקיץ ואת תקופות החגים לחופשות משפחתיות גדולות, אליהן מגיעים בהרכב מורחב. סבא וסבתא, הדודים והדודות, אתם עם הילדים והאחים עם האחיינים – זו הזדמנות לזמן איכות משפחתי של כולם עם כולם וזה כיף גדול.

 

איך תשלבו בין הפרטי והמשפחתי בתוך החופשה? יש לנו כמה טיפים בשבילכם.

איפה אתם לנים?

זו שאלת השאלות בכל הקשור לחופשה משפחתית עם כל בני המשפחה. האם אתם לנים בלינת אוהלים שבה אין רגע להיות לבד, או אולי בוחרים צימר בוטיק בראש פינה שמחולק כך שלכל אחד יש את הפינה שלו.

התשובה ברורה – עדיף לבחור במקום לינה שמאפשר חלוקה בין הרגעים הפרטיים והאינטימיים ובין הרגעים המשפחתיים. חלל שיש בו צימרים פרטיים לכל משפחה לצד חללים ציבוריים הוא פתרון טוב לחופשה כזו.

חופשה משפחתית בצפוןבחרתם מקום שהוא רומנטי…ומשפחתי?

השילוב בין מקום לינה רומנטי ומקום לינה משפחתי חשוב. צימר בוטיק בראש פינה יכול להציע חוויה רומנטית בתוך מתחם פרטי, עם ג'קוזי מפנק, עם טיפולי ספא ופינות ישיבה אינטימיות שמאפשרות לכם לגנוב רגעי שיחה אחד על אחד או לשבת בסוף היום זה עם זו לשתות כוס יין צונן.

מצד שני, המרחב המשפחתי מספק לכם את היכולת להנות מהחברה של בני המשפחה. כך, ארוחות הבוקר למשל מתקיימות בפורמט משפחתי, ארוחת שישי החגיגית היא הזדמנות לחגוג עם כל המשפחה אך פינות הישיבה והחדרים הפרטיים מספקים את האינטימיות הדרושה.

יש לכם תוכנית פעולה?

כדי שתוכלו לגנוב לעצמכם זמן איכות, הכינו תוכנית פעולה. הזמינו מקום בבית קפה מול הנוף לשעות אחר הצהריים ובקשו משותפיכם לחופשה, בני המשפחה, לשמור על הילדים לשעה או שעתיים או צאו לדייט בשעות הערב כשהילדים ישנים ויש מי שיפקח עין.

בנוסף, תוכלו לקבוע זמנים שבהם הילדים יוצאים לטיול יחד עם בני משפחה אחרים או נוסעים לאטרקציה באזור עם סבא וסבתא, כשאתם נשארים לבדכם להנות מזמן איכות אחד עם השני. נצלו את העובדה שיש בני משפחה מסביבכם שיכולים לספק גיבוי בזמן החופשה ולתת לכם הזדמנות לבלות זמן זה עם זו.

אנחנו מאמינים שאפשר לשלב בין חופשה משפחתית ובין זמן פרטי שהוא של שניכם. השילוב בין חופשה זוגית ואינטימית ובין בילוי משפחתי אינו אידיאלי אבל באמצעות תכנון מוקדם, הזמנה של מקומות לינה נכונים ושיתוף פעולה בין בני המשפחה תוכלו להנות גם מהרגעים המיוחדים והרומנטיים האלו ששמורים לחופשות רחוקות מהבית.

אנחנו מזמינים אתכם להנות מחופשה זוגית ומשפחתית בצימר בוטיק בראש פינה מושלם לחופשה משולבת שכזו. צרו איתנו קשר כאן: