תוכנית פעולה לחופשה בצפון עם כל המשפחה

ילדים נהנים בחופשהבין אם אתם ספונטניים ומתכננים חופשה בקלות או זקוקים לזמן תכנון, אנחנו כאן עם תוכנית פעולה מא' עד ת' לארגון חופשה בצפון.

יש מי שהמחשבה על יציאה לחופשה גורמת להם להתרגש והם מתקתקים תוך כמה דקות את ארגון החופשה. עוברים על רשימות צימרים או מלונות בוטיק בצפון ובוחרים את האחד, מחפשים מסעדות ומזמינים מקומות, קונים כרטיסים לאטרקציות ואורזים מזוודה.

אחרים זקוקים לקצת זמן לתכנון, פחות ספונטניות יותר היערכות למשימה. אנחנו כאן בשביל שני המקרים עם תוכנית פעולה לחופשה בצפון עם כל המשפחה.

מתחילים מבדיקת תאריכים לחופשה

כשכל המשפחה נערכת לצאת לחופשה, אנחנו חייבים לפתוח את היומן ולבדוק מה קורה. האם זהו זמן שבו נוכל להתנתק באמת מהשגרה, האם יש לנו אירועים קרובים, לחץ בעבודה או פעילות מיוחדת בבית הספר?

לצד בדיקת המחויבויות שלנו, חשוב לבדוק את התאריכים האופציונליים כדי לקבל תמונה על תקציב דרוש. אם אתם מתכננים חופשה בצימרים או מלונות בוטיק בצפון בחודש אוגוסט למשל, תצטרכו לקחת בחשבון שהתעריפים גבוהים יותר, זאת בגלל הביקוש הגובר לחופשות משפחתיות בעונה זו.

ממשיכים לבחירת מקום הלינה

אחרי שבדקתם מתי פחות או יותר אתם עומדים לצאת לחופשה, הגיע הזמן לבדוק איזה מקום לינה מתאים לכם. אזור הצפון עמוס במקומות שונים שאפשר ללון בהם. צימרים, בתי מלון סטנדרטים או מלונות בוטיק בצפון – כולם יכולים להתאים.

חשוב לבדוק האם המלון או הצימר יכולים לשכן את כל המשפחה, האם החדרים מציעים חוויית אירוח טובה ומכבדת, האם יש המלצות על המקום או לחילופין חוות דעת שמדליקות נורות אזהרה.

אם אתם מתכננים חופשה עם כל המשפחה המורחבת, כלומר עם הסבים, הסבתות, הדודים או הדודות או פשוט עם החברים הכי טובים, כדאי למצוא מלון שמתאים לאכלוס כמה משפחות במתחם אחד. כך לכל משפחה יש את הפרטיות שלה, אך ניתן לשלב גם זמן איכות עם החברים או בני המשפחה הנוספים.

יוצרים רשימה של אטרקציות מבוקשות

אזור הצפון הוא אזור עמוס באטרקציות. כדאי להכין רשימה של המקומות שכל המשפחה רוצה לבקר בהם, לצד מקומות שאדם אחד מתוך הקבוצה מתעניין בהם. אחרי שהכנתם את הרשימה, שבו ובידקו מהם המקומות שבולטים לכם במיוחד. הכינו תוכנית פעולה ונסו לקנות מראש כרטיסים בהנחות.

עם זאת, חשוב להשאיר בתוך תוכנית הפעולה שלכם זמן למנוחה, לפינוק ולחוסר מעש. זה בדיוק מה שצריך לעשות בחופשה.

מזמינים מקומות במסעדות

בין אם אתם שוהים בצימרים ללא ארוחת בוקר או מלונות בוטיק בצפון שמציעים גם ארוחת ערב, חשוב לדאוג מראש לסוגיית הארוחות. כשמדובר בקבוצה של כמה בני משפחה, ילדים ואולי גם תינוקות קטנים, כדאי להזמין מקומות מראש ולהבטיח שיהיה לכם לאן ללכת לארוחת צהריים או ערב.

במידה ואתם שוהים במקום שמאפשר לכם לבשל, נסו דווקא להפוך את הבישול המשפחתי לחוויה מקרבת והכינו ארוחות משפחתיות במקום. למרות שאולי מדובר בחוויה פחות מפנקת מהליכה למסעדה, היא יכולה לקרב, לגבש ולתת לכם את האפשרות לשבת שעות על בטן מלאה ולנוח. מבלי להתרוצץ.

אנחנו מחכים לכם במתחם בוטיק שבו אפשר להתארח עם כל המשפחה בלי להרגיש צפיפות. כל אחד בפינה שלו. צרו קשר ונעזור לכם לתכנן את החופשה הבאה שלכם בצפון: