חופשה בראש פינה מחוץ לעונה – למה זה כדאי?

אם מתחשק לכם להתפנק מול הנופים היפים של עמק החולה והרי צפת, לנשום אוויר נקי ולהתכונן לסתיו במקום שבו הסתיו כבר התחיל, ראש פינה היא לגמרי הבחירה הכי טובה בשבילכם. אחרי החופש הגדול שבו חיפוש אחר מלון בראש פינה היה הרפתקה מפרכת ורגע לפני תקופת החגים שבה החדרים המפנקים שלנו נתפסים בדקות מעטות, דווקא התקופה הזו – מחוץ לעונת הנופשים, היא זמן מצוין לחופשה שקטה.

אנחנו כאן כדי לספר לכם על היתרונות של חופשה מחוץ לעונה, דווקא במקום פופולרי כמו ראש פינה

שקט ושלווה אמיתיים

ביולי אוגוסט הנוף של ראש פינה והגליל לא משתנה ועדיין נראה רגוע ושקט, אבל כשמגיעים לאטרקציות, למסלולי הטיולים ולמסעדות מתגלה מציאות אחרת. תורים ארוכים, רעש, אין מקום במסעדות וצריך להזמין מראש, אין חנייה במרכזי הקניות והבילויים – הכל נעשה הרבה יותר צפוף והחופשה יכולה להפוך לפחות מהנה.

מיד כשמתחיל ספטמבר ועוד לפני שמגיעים החגים, זה הזמן לחופשה ממש רגועה. האתרים מתרוקנים מהמוני בני האדם, המסעדות יותר שקטות גם בשעות העמוסות ולא תמצאו יותר מדי תורים ופקקים בדרך.

בחירה בין חדרים ואתרי לינה

"יש לכם אולי עוד חדר אחד?", שאלו אותנו לא מעט אנשים שהתקשרו ברגע האחרון למצוא מלון בראש פינה באמצע אוגוסט. נאלצנו להתנצל ולהזמין אותם להגיע מחוץ לעונה, כשהלחץ והעומס ירדו.

ואכן, דווקא מחוץ לעונה כשהכל יותר רגוע, יש לכם הזדמנות להנות מבחירה של חדרים מפנקים, מאתרי לינה מגוונים ומעוד פינוקים שלא צריך לחכות בתור כדי לקבל אותם.

ההחלטה לצאת לחופשה דווקא מחוץ לעונה מתאימה גם למשפחות שמחפשות כמה חדרים במקום אחד, דבר שקשה למצוא במהלך התקופות העמוסות. אם אתם רוצים לחגוג ביחד מאורע משמח, לציין יום נישואין או יום הולדת בחופשה משפחתית, דחו את החגיגה בכמה שבועות ותגלו שאפשר לחגוג בראש פינה עם כל המשפחה ואפילו בקלות.

בואו נדבר על מזג האוויר

אחרי אוגוסט אנחנו נושמים לרווחה. כבר בימים האחרונים של החודש אפשר להרגיש באוויר שינוי, האוויר מתקרר ובמעלה גיא אוני אפשר להרגיש בערב בריזה קרירה. זה בדיוק הזמן לביקור באגמון החולה, לישיבה מוקדם בבוקר על שפת הבריכה עם כוס הקפה, בלי להזיע מחום, לערבים ארוכים של אוכל טוב ויין משובח מהגליל בגינה ולישון עם חלונות פתוחים אל הנוף.

התקופה שבין אוגוסט לחגים היא בדיוק הזמן לחופשה קרירה ונעימה שמבשרת את הסתיו, רגע לפני שנהיה קריר וגשום מדי. זה הזמן לטייל עם הילדים במסלולים בכל רחבי האזור, לטבול בנחלים שעדיין חמימים מהקיץ או להנות מיום כיף בכנרת ההרבה יותר נעימה בעונה הזו.

אם אתם מחפשים מלון בראש פינה לחופשה רגע לפני החגים או אחריהם, זה בדיוק הזמן לפנות אלינו. מזמינים אתכם להרים טלפון ואנחנו נדאג לכל השאר.