4 סיבות טובות לנפוש בצפון באמצע שבוע

ככל שאנחנו נכנסים יותר ויותר לקיץ, כך אנחנו רואים יותר מכוניות, מטיילים ונופשים ברחבי הצפון – בעיקר בסופי השבוע. האתרים הפופולריים, משמורות הטבע ועד לגנים הלאומיים ולאטרקציות שליד הנחלים, מתמלאים בשבתות במאות ואלפי אנשים ומי שרוצה פשוט לנפוש מתקשה למצוא את האינטימיות והפסטורליות שהצפון יכול לספק. דווקא בקיץ מלונות בוטיק בצפון לזוגות מספקים הזדמנות מעולה לקחת אתנחתא מפנקת במיוחד באמצע השבוע כשהכל קצת יותר נעים.

הנה 4 סיבות נוספות לנפוש בצפון באמצע שבוע!

כל הנוף פתוח לפניכם

בסוף השבוע מתמלאות כל הפינות הכי יפות של הצפון באלפי מטיילים, הם מביאים איתם אנרגיה מבורכת, אבל כשרוצים לנפוש בשקט עם בן או בת הזוג, קצת קשה עם הרעש, הפקקים והתורים בדרך אל הנוף הפתוח. תוכלו לבחור באחד מבין כמה מלונות בוטיק בצפון לזוגות ולהנות מכבישים ריקים ונוף פתוח לפניכם – הכי רומנטי ופסטורלי שיש.

הפינות הקסומות של הצפון יחכו לכם בכל שעה, בלי הפרעות מיותרות. רק למצוא פינה לצפות בשקיעה או להסתכל על הנוף הירוק, לטבול בכנרת כאילו שהיא רק שלכם או לשחות בנחל שמרגיש לגמרי כמו הבריכה הפרטית.

בלי תורים ולחץ

בלי תורים במסעדות, בלי לשמור מקום, בלי לחכות שיתפנה, בלי תור בחנויות ובמוזיאונים, פשוט לזרום – זה אחד היתרונות הכי גדולים של נופש באמצע השבוע כשהכל יותר רגוע. במקום לחלוק את התור עם מיטב עם ישראל, אתם משאירים לעצמכם הזדמנות לספוג תרבות, לעשות שופינג ולאכול טוב בכל המקומות הנפלאים שיש לצפון ולהרגיש לגמרי לבד, ובלי לחץ.

במהלך השבוע רוב המסעדות, מקומות הבילוי, הקניות והתרבות פתוחים כל הזמן ואפשר להנות מהם בלי לחכות בתור או להרגיש את הדוחק של סוף השבוע.

חופשות במחיר נוח

בגלל שבסוף השבוע הביקוש עולה, לרוב גם המחיר משתנה. יש הבדל בין נופש במלונות בוטיק בצפון לזוגות במהלך השבוע ובין המחיר שישלם אותו זוג בסוף השבוע, בעיקר בתקופות עמוסות. כשאתם בוחרים להגיע באמצע השבוע אתם נהנים מאווירה רגועה ושקטה, אבל גם יכולים לחסוך לא מעט מתקציב החופשה שלכם.

חופשה באמצע השבוע מאפשרת לכם לבחור במלון איכותי, טוב ומפנק ולהנות מחדר יוקרתי בתקציב נעים ונוח.

התנתקות מבורכת מהשגרה

לשבור שגרה זה לא רק בסוף השבוע כשאפשר, אלא באמצע השבוע כשמחליפים במודע את העבודה והלחץ והטלפונים בחוויות זוגיות נפלאות כמו אלו שנופש בצפון יכול להציע.

זה הזמן לנתק את הטלפון הנייד ככה פתאום באמצע השבוע, לשכוח קצת מהעבודה ומהמטלות הרבות של היומיום ולתת לבני הזוג שלכם את מלוא תשומת הלב. חופשה כזו לא רק מספקת הזדמנות לברוח מהשגרה, אלא גם מטעינה בהמון אנרגיה וכוח.