בפינה הכי רומנטית בארץ: חגיגת יום נישואין עם המשפחה

שקדיות שצצות זו אחר זו ומכסות את המדרונות הירוקים בפריחה לבנה וורודה, נחלים גועשים לאחר החורף, כלניות ורקפות, חרציות וחרדליות, כל אלו הופכים את הצפון לאזור הכי רומנטי בארץ בתקופה הזו של השנה. אם אתם חוגגים יום נישואין, זו הזדמנות נפלאה לקחת פסק זמן עם כל המשפחה ולהנות מהיופי הזה, ביחד לבד וביחד איתם.

חגיגת יום נישואין עם כל המשפחה במלון בוטיק בצפון

ארץ היין

כשאנחנו חושבים על חגיגת יום נישואין אנחנו קודם כל חושבים על פינוק. מלון בוטיק בצפון הוא התחלה טובה, אבל צריך ליצור את האווירה, כזו שמשלבת בין רומנטיקה ובין אווירה משפחתית ונעימה.

הגליל הוא ארץ היין האולטימטיבית. יקבים קטנים וגדולים מציעים מגוון רחב של אפשרויות מפנקות לזוגות ולמשפחות שמתארחות באיזור.

מסיורים משפחתיים בהדרכה מקצועית ועד לארוחת טעימות של יין וגבינות. רבים מהיקבים נמצאים באזור התעשייה דלתון שנמצא במרחק נסיעה קצר מראש פינה.

ארוחה משפחתית חגיגית – בלי לצאת מהמלון

אחת הבעיות בחופשות משפחתיות הוא הצורך בפרטיות, כדי ליצור רגעים מיוחדים עם המשפחה. ומצד שני, אנחנו נמצאים במלון או בצימר שמסביבנו יש עוד משפחות, זוגות ומבקרים אחרים.

בחרו מלון בוטיק בצפון שבו יש מספר חדרים קטן ותכננו ארוחה משפחתית במקום שיוקצה לכך. בצפון תוכלו למצוא שפים פרטיים שיכולים להגיע למקום בו אתם נמצאים ולהכין לכם ארוחה אלגנטית, חגיגית ומשפחתית.

טיול שהוא רק שלכם

"לטיול יצאנו". פעם מזמן היינו פוגשים בין השבילים מדריכי טיולים עם תרמיל ומקל, היום המקצוע הזה כבר לא נפוץ כמו שהיה פעם אבל דווקא בגליל פועלים לא מעט סיורים מודרכים.

לא חייבים לחכות שהקבוצה תתמלא או שנפתח סיור חדש במסלול מסוים, אלא להזמין מדריך פרטי שייקח אתכם ואת בני המשפחה לחגיגת יום נישואין בטבע, במסלול שמתאים לכם ולשאר האנשים שמשתתפים. מרבית מדריכי הטיולים מפרסמים את שירותיהם באינדקסים הקשורים לטיולים ואטרקציות, בבתי המלון והצימרים ובעיתונות המקומית.

מלון בוטיק בצפון – רק למשפחה שלכם

אירוע כמו חגיגת יום נישואין, במיוחד אם מדובר במספר עגול, דורש בהחלט אירוע משפחתי מפנק במיוחד. מלון בוטיק בצפון כמו אחוזת יסמין מאפשר לכם לשכור את כל המקום לאירוח החברים ובני המשפחה שלכם.

כדאי לבחור במקום שמאפשר לכם לארגן אירוע מא' ועד ת', נותן לכם ליווי ומסייע בתכנון. מארוחת השף עליה דיברנו דרך ארוחות בוקר מפנקות שמגיעות בהזמנה ולא תצטרכו להכין בעצמכם ועד לתכנון טיולים וכניסה מתואמת לאטרקציות באזור.

סדנה משפחתית שבאה עד אליכם

אחת הדרכים לחגוג יחד עם כל בני המשפחה היא פעילות מחברת ומגבשת, כזו ששמה במרכז את אירוע יום הנישואין שלכם, אבל מדגישה את מה שקרה מאז שהתחתנתם – להלן – המשפחה המגובשת שלכם.

באיזור ראש פינה פועלים לא מעט אמנים המציעים סדנאות חווייתיות שיכולות להגיע עד אליכם. מסדנאות לוח חזון שבהן כל אחד מבני המשפחה יוצר מתמונות את העולם שלו ועד לסדנאות שף או שוקולד שאפשר להזמין עד לאחוזה, מסדנאות בנושא בשר שבסופן ארוחה מפנקת ועד לסדנה באווירה רוחנית שמטרתה לחבר בין האנשים ולגבש את המשפחה.

חוגגים יום נישואין? תנו לנו לעזור לכם לארגן חגיגה משפחתית מושלמת! צרו איתנו קשר ונשמח לארח אתכם ואת כל המשפחה!