5 טיפולי ספא מרגיעים במיוחד

טיפולי ספא מרגיעיםלפעמים כל מה שאנחנו רוצים הוא לעצור ולהירגע. תקופה של מתח, לחץ או חרדה, שאלות רבות או בלבול, כל אלו מחייבים אותנו לפעמים לעצור ולהתפנק לרגע, לתת לעצמנו תשומת לב. טיפולי יופי וספא יכולים להרגיע את הגוף, אך גם את הנפש.בצימרים או מלונות ספא בצפון מוצעים טיפולים שונים. אם אתם מתכננים חופשה ורוצים להירגע, אלו הטיפולים שכדאי לכם להזמין.

טיפול אבנים חמות

הטיפול המושלם למי שישב במשך שעות מול המחשב במשרד ועכשיו רוצה לנצל את החופשה להרגיע לא רק את הנפש אלא גם את הגוף. זהו עיסוי שבדי מרגיע ומשחרר, שבמהלכו מניח המטפל אבני בזלת חמות, שחוממו במים חמימים, על אזורים שונים בגוף. העיסוי המרגיע הזה משחרר באמצעות חום האבנים והאנרגיה שהן מעבירות אל הגוף את השרירים ומרגיע גם את המחשבות. מטרת השימוש באבנים הוא לסלק מהגוף אנרגיות שליליות, אותן סופגות האבנים במהלך הטיפול.

ג'קוזי

כמעט בכל מתחמי הצימרים או מלונות ספא בצפון תמצאו מתחם ובו ג'קוזי מפנק, לעיתים גם בתוך חדרי האירוח עצמם. זהו טיפול ספא מרגיע שלא מצריך מאיתנו להזמין מקום או מטפל, אלא פשוט לשקוע במים החמים, להנות מהזרם שגורם לשחרור השרירים ולהניח את הראש על קצה האמבט. מומלץ להניח בקבוק יין טוב, להתפנק בשוקולד איכותי ולהנות מהשקט והשלווה תוך כדי השהייה בג'קוזי.

טיפול ארומתרפי

שמן שקדים ריחני וחמים, תמציות פרחים וצמחים שמסלקות אנרגיות רעות ויוצרות תחושה נעימה וטבעית במגע עם העור, עיסוי עדין ומפנק שמלטף את הגוף ויוצר תחושה של רוגע מיידי – זה מה שמציע הטיפול הארומתרפי.

הטיפול העתיק והמיוחד הזה מתאים לכל מי שרוצה להירגע, לעצום עיניים, להיות לשעה קלה במקום קצת אחר, להתרענן ולחדש אנרגיות. הטיפול הנכון נערך באמצעות התאמה אישית של התמציות השונות למטופל וכך אתם מקבלים התייחסות אישית ופתרון למתח, ללחץ ולתחושות הכבדות.

עיסוי משולב

לפעמים כל מה שצריך כדי להירגע הוא לקבל התייחסות אישית. זהו הבסיס לעיסוי המשולב. טיפול שמשלב כמה טכניקות עיסוי המותאמות באופן מיוחד עבור כל אחד לפי המצב שלו באותו רגע. המטפל יכול להבחין שאתם שרויים במתח ובלחץ ולבחור נקודות מסוימות בגוף שהטיפול יכול להרגיע ולהשפיע עליהן לטובה. כך מסלקים את האנרגיות הרעות ונהנים מתחושה של התחדשות.

עיסוי חמשת הקצוות

עיסוי שנוגע בכל הנקודות הרגישות של הגוף, אלו שבהן החושים חזקים יותר והרגישויות באות לכדי ביטוי בצורה כואבת וקשה יותר. כפות הרגליים, הידיים והראש מקבלים בטיפול זה התייחסות מיוחדת, כאשר בין היתר המטפל דואג לעיסוי קרקפת וראש. עיסוי זה יכול לשחרר לחצים, מחשבות, אנרגיות שליליות ותחושות קשות, לגרום לגוף להרגיש קליל ונינוח יותר ובכך ליצור תחושה הרבה יותר מרגיעה.

מלונות ספא בצפון מציעים לא מעט טיפולים מפנקים נוספים שיכולים להרגיע אתכם ולהחזיר אתכם למוטב. לפני כל חופשה בצפון בידקו אילו טיפולים מוצעים במקום וביחרו לעצמכם טיפול מרגיע ומפנק שיאפשר לכם לחזור הביתה הרבה יותר שלווים ונינוחים.

צרו איתנו קשר לחופשה שמשלבת בין נופש בוטיקי וחווית ספא מדהימה