מלון בוטיק עם בריכה – פינוק או שדרוג אמיתי?

אם אתם גרים בבית סטנדרטי כמו רוב האנשים בישראל, אין לכם בודאי בריכת שחייה צמודה. ברוב המקרים, אתם הולכים לבריכה הקהילתית או לקאנטרי קלאב הקרוב לבית בכל פעם שמתחשק לכם לטבול במי הבריכה. יוצאים לחופשה, החיפוש אחר מלון עם בריכת שחיה הוא טבעי לגמרי. אתם רוצים להנות מתחושת החופש, הרביצה הנעימה ללא מעש ליד הבריכה והמים החמימים והנעימים שמרעננים כל חלק בגוף. האם מלון בוטיק בצפון עם בריכה למשפחות הוא פינוק או שדרוג אמיתי לחופשה? מסתבר שלא מדובר רק בפינוק!

בריכת שחיה מפוארתחופשה היא הזדמנות להתחדשות

כשרובנו מזמינים חופשה בצימר או מלון בוטיק אינטימיים ומפנקים, אנחנו חושבים בעיקר על פינוק. ובצדק.
זו הזדמנות להתרחק מהלחץ ומהמתח של השגרה, לנתק ולהתנתק ולבלות כמה ימים עם אנשים שאנחנו אוהבים בשיא הפינוק. במקום מעוצב, אסתטי, נעים ואינטימי.

אבל חופשה שכזו היא לא רק עניין של פינוק. היא בעיקר עניין של התחדשות. התחדשות של הנפש ושל הגוף. טבילה בבריכת שחייה נראית לנו אמנם כמו בילוי מפנק, אבל היא גם חלק מתהליך של התחדשות של הגוף. כשאנחנו זזים בתוך המים השרירים נרגעים, הקצב הופך איטי ואנחנו יכולים לתת לגוף זמן רענון וחידוש נהדר. אין הזדמנות טובה יותר מחופשה כדי לעשות זאת. כאשר הגוף רגוע גם הנפש יכולה להירגע ולהפך.

ימים עצלים בלי תחושת זמן

לכל אחד מאיתנו מגיע להאט ולהנות מזמן שקט. מעין זמן איכות עם עצמך ועם האנשים שאתה אוהב, אלו שאתה בוחר לצאת איתם לחופשה. כאשר אתם מחליטים לצאת יחד לחופשה זוגית אתם מדמיינים ימים עצלים עם שינה עמוקה, ארוחות איטיות, יין טוב בשעת ערב מול השקיעה ובילויים שבחרתם בקפידה.

רביצה על שפת הבריכה במלון בוטיק בצפון, עם ספר ביד, כניסה לטבילה מהירה במים ושוב החוצה לעוד קצת מנוחה. זהו יום בילוי חלומי. כשהבריכה נמצאת בתוך המלון שבחרתם אתם לא צריכים לנסוע רחוק, לבזבז זמן על הכנות, רק להגיע מהחדר אל הבריכה ולהתחיל את יום העצלות שלכם.

ולפעמים בריכה היא פשוט פינוק

השאלה האם לבחור מלון בוטיק עם בריכה או לוותר על התענוג הרטוב היא לפעמים פשוט שאלה של פינוק. יש מי שאוהב לבלות ליד בריכה, יש מי שעושה זאת רק בחופשה ויש מי שלא מתקרב למים גם כאשר הוא נמצא בחופשה מפנקת.
הבחירה במלון עם בריכת שחיה פותחת לכם את האפשרות ליהנות מחוויית הבריכה מתי שרק תרצו.

בדרך כלל בריכת המלון פתוחה לאורחים בשעות רבות של היום, כך שתוכלו תמיד לבחור לשנות את ההרגל ולהעיז לטבול לכמה דקות, לרבוץ מול מי הבריכה במשך שעות או לנצל את הזמן לעשות מספר בריכות מצד לצד ולהרגיש שניצלתם את החופשה לחדש את הגוף. מלון בוטיק עם בריכה מעניק לכם את האפשרות לעשות זאת איך שרק תרצו.

מלון בוטיק בצפון אחוזת יסמין מזמין אתכם להתפנק בבריכה מפוארת ומפנקת, משפחות וזוגות - צרו קשר לפרטים