5 דברים שהופכים חופשה רומנטית לסיוט

חופשה רומנטית היא ההזדמנות המושלמת להתנתק מהשגרה, לקחת את ידו של בן או בת הזוג ולנסוע, רצוי רחוק, נעים, מפנק ופסטורלי ככל שניתן, כדי להנות מזמן איכות אחד עם השני בלי הפרעות. בין אם אתם מתכננים חופשה רומנטית בארץ או חולמים ומגשימים גיחה זוגית לחו"ל, יש כמה דברים שיכולים לשבש את מהלך הדברים ולהפוך את החופשה הרומנטית שלכם מנפלאה לסיוטית. קבלו 5 דברים שהופכים חופשה רומנטית לסיוט וכמובן – טיפים שיעזרו לכם להימנע מהם.

בחירה לא נכונה של מלון

כשאנחנו חושבים על חופשה רומנטית אנחנו מדמיינים מלון בוטיק שקט, אינטימי ורומנטי, כזה שמאפשר לנו להתחמק מההמון ולהרגיש לבד בעולם. לא כל המלונות יכולים להציע את התחושה הרומנטית הזו ולכן בחירה לא נכונה של מלון היא הגורם מספר אחד להפיכת החופשה הרומנטית שלכם לסיוט.

איך תבטיחו שזה לא יקרה לכם?
איך מונעים סיטואציה שבה אתם ערים באמצע הלילה כי התקרה דולפת וילדים בוכים בכל החדרים לידכם? בוחרים מלון בקפידה, לאחר שקראתם חוות דעת, קיבלתם המלצות, צפיתם בתמונות וקראתם את כל המידע שכתוב באתר המלון. זה ייקח זמן, אבל זה ישתלם.

עיכובים בטיסות

אם אתם טסים לחו"ל לחופשה הרומנטית שלכם אין דבר שיכול לשבש את ההנאה מאשר עיכוב בטיסה, בטח אם מדובר בחופשה קצרה או חופשה בה הזמנתם אטרקציות במדינת היעד מראש.

איך תבטיחו שזה לא יקרה לכם?
הפתרון הוא פשוט – בחרו טיסות שיוצאות בתקופות ובזמנים רגועים יחסית, למשל בשעות הבוקר אז הסיכוי לעיכוב הוא קטן. הקפידו לעבוד עם משרדי נסיעות אמינים ולבחור בטיסות של חברות תעופה מוכרות ובעלות מוניטין טוב.

נופש שקט בצפון

קלקול קיבה או הרעלת מזון

לא מעט קומדיות רומנטיות כוללות את הסצנה הבאה: דייט רומנטי אך לא טעים במיוחד במסעדה גרועה, מסתיים כשבני הזוג יושבים על רצפת חדר השירותים ומתחרים זה בזה מי מרגיש רע יותר.

איך תבטיחו שזה לא יקרה לכם?
כדי שהסיוט הזה לא יהיה הסיוט שלכם, קחו את הזמן לבדוק מהן המסעדות הטובות באיזור אליו אתם נוסעים, בקשו המלצות מחברים או ברשת החברתית ותאמו לעצמכם ארוחות רומנטיות מראש. כך תוכלו למנוע סיכוי לבחירה לא נכונה של מסעדה או ארוחה ספונטנית במזנון רחוב מפוקפק. אם בכל זאת מתחשק לכם להיות ספונטניים, הפעילו שיקול דעת, טעמו, הריחו ורק אז תבחרו.

רעש והמולה סביב

אם בחרתם לצאת לחופשה רומנטית כאן בארץ, אחד הדברים שעלולים להפוך את החופשה שלכם לפחות נעימה, שלא לומר מסויטת, הוא רעש והמולה, כשכל עם ישראל, כך זה מרגיש, נמצא אתכם בחופשה.

איך תבטיחו שזה לא יקרה לכם?
הדרכים למנוע את העניין הזה פשוטות למדי – כדאי לבחור מועד לחופשה שאינו מתנגש עם חופשים וחגים ארוכים או שאינו בתקופת החופש הגדול, אז יוצאים לא מעט אנשים לחופשות משפחתיות. לחלופין, כדאי לבחור במלון קטן ולא מלון תיירים. מלונות בוטיק רומנטיים הם הבחירה הטבעית שתמנע את העניין.

מזג אוויר לא שגרתי

נדמה שבמזג האוויר אנחנו לא בדיוק יכולים לשלוט וכאשר הוא יוצא מהמסגרת, התוכניות שלנו, בעיקר אם אנחנו בחופשה, ישתבשו בטוח. מזג אוויר לא צפוי יכול לגרום לכם לעיכובים בדרך לתחנה הבאה, לסגירת המסעדה שרציתם לאכול בה או פשוט לעיכוב בטיסה.

איך תבטיחו שזה לא יקרה לכם?
כדאי לבחור בעונה נוחה יחסית, כמו אביב או סתיו, כדי לצאת לחופשה הרומנטית שלכם. כך תימנעו סיכוי לסערות, גשמים, רוחות חזקות או שרב כבד שיכביד ויהפוך את החופשה שלכם לסיוט.

הבטיחו לעצמכם חופשה רומנטית מושלמת במלון בוטיק אחוזת יסמין שבגליל